Nieuwe voorjaarsuitgaven van de GBS

Nieuwe voorjaarsuitgaven van de GBS

Graag vragen wij uw aandacht voor de nieuwe uitgaven van de Gereformeerde Bijbelstichting.

Als eerste het boek met de titel “Op Uw Woord gestadig letten“, Adrianus Cocquius (1617- ca. 1683) en het lezen van Gods Woord. Het eerste deel van dit boek bevat een hertaling van een aantal hoofdstukken uit het werk van Cocquius. Deze gaan over de de begeerte en lust tot Gods Woord, het lezen en horen van het Woord en meditaties en christelijke samensprekingen over het Woord. Het tweede deel van dit boek is een biografie van Cocquius, waaruit we hem leren kennen als een man die zich in de eerste plaats liet leiden door Gods Woord. De hertaling in het eerste deel is verzorgd door de neerlandicus R. Mulder; de biografie in het tweede deel is van de hand van historicus W. Fieret. Het boek bevat 127 pagina’s en kost € 7,95.

Verder is er een herdruk met een nieuwe lay-out verschenen van het boekje “Naar Huis“, geschreven door G.W. van Leeuwen-van Haaften. Om voor te lezen vanaf 5 jaar, om zelf te lezen vanaf 7 jaar. De prijs van dit boek is € 7,50.

Ook verscheen er een nieuw Bijbelleesboekje; “Biddag en dankdag“; de tekst is geschreven door Ditteke Klaasse-den Haan, de omslagtekening en kleurplaten zijn van Ella Bakker. In dit boekje gaat het over mensen die bidden en danken in de tijd van de Bijbel. Voor zowel biddag als dankdag is er een gedeelte uit het Oude Testament en het Nieuwe Testament. Het boekje is geschikt voor gebruik thuis en op (zondags)scholen. De prijs is € 4,75

Op de foto ziet u onze zakbijbels in bijzondere uitvoering met het nieuwe slot (klassiek).

Voor meer informatie verwijzen wij naar de webshop.